přesná a barevná sublimace z vašich fotografií

Hrnky dle vašeho přání

Výroba a prodej hrnků na přání zákazníka s vlastním logem, fotografií či obrázkem dle dodané předlohy. (vyrábíme pro společnosti i koncové zákazníky).

Výroba sublimační technologií

Výroba hrnků sublimační technologií je ruční ne strojová výroba. Jedná se o výrobu reklamních a propagačních hrnečků s libovolným sublimačním potiskem. Hrnky jsou dodávané v různých barevných odstínech.

Výroba je zajišťována na vysoce efektivní barevné tiskárně pro sublimační tisk, která tiskne pomocí gelové technologie, což vám zaručí přesné a originální obrázky dle vámi dodané předlohy. Program Infinity Light RIP ve spojení se sublimačními gelovými inkousty Luxe SG Ink umožňuje zlepšit výsledný efekt sublimačního tisku. K výrobě používáme to nejlepší na našem trhu (stroje i zařízení) a to včetně speciálního gelového inkoustu. Tím zajišťujeme klientům 100% přenos barevné předlohy na hrneček. Za naši cenu dostáváte to nejkvalitnější na trhu v ČR !

Obrázek z vlastních fotografií

Chcete potěšit své blízké fotografií ze společné dovolené, narozenin, významné životní události či jen tak pro radost? Vyrobíme vám hrnečky z vámi zvolené fotografie.

Naše fotografie na vašich hrnečcích

Vyrábíme hrnečky s naším potiskem. Tyto hrnečky potěší zejména příznivce, jako jsou policejní veteráni nebo příznivce historických vozidel či letadel.

Firemní logo na hrnečku vaše vlastní reklama

Udělejte radost svým zaměstnancům či obchodním partnerům. Vyrobíme vám touto technologií na hrneček vaše firemní logo nebo vámi zvolený text.

Vyrábíme hrnečky dle vašeho přání

Jsme schopni vyrobit i logo nebo obrázek dle vašeho přání po dohodě s grafikem. Cena za hodinu práce je dle náročnosti a zvoleného tipu obrázku po telefonické domluvě.

KOBRA © 2016 - 2019 ELIN print cup, Zahradní 27, Šumperk, 78701. Všechna práva vyhrazena.